محل تبلیغات شما

(انتونی رابینز)

سلام دارم خدمت تموم شما حالتون خوبه؟ مرسی که به وبلاگ من سر میزنید

از تموم کسایی که به این جا اومدن وما رو از نظر خودشون بی نصیب نذاشتن فوق العاده ممنونم

از اشکان جون حمیده خانم گل لیدای عزیز حسین (امین حیایی)وسپاسگذارم.

دوستای گلم مطلب این پست رو همون طور که قبلا هم گفتم در مورد زندگی یکی از این افراد موفق به نام انتونی رابینز قرار دادم.

خب بریم سر اصل مطلب؟ حاضرین؟

انتونی رابینز یکی از سرشناس ترین روانشناسان جهان هستش که در امریکا زندگی می کنه. او در هنگام کودکی وجوانی خودش در یک خانواده ی کاملا فقیر زندگی می کرد که این خونواده دارای 8 فرزند بودند و انتونی هم یکی از انها بود.

خونواده ی انتونی زندگی سختی رو می گذروندند که حتی گاهی اوقات هیچ غذایی برای خوردن نداشتند و تا دو روز گرسنه می ماندند.

تا این که روز جشن شکر گذاری فرا میرسه . در این روز خانواده ی انتونی اه در بساط نداشتند و هیچ غذایی برای روز شکر گذاری تهیه نکرده بودند

در این روز همه غم زده و ناراحت در خونه نشسته بودند که یک دفعه زنگ در به صدا در اومد

پدر خونواده در رو باز کرد اقایی ضمن سلام وتبریک روز شکر گذاری یک سبد پر از گوشت بوقلمون وغذای های مخصوص دیگه روز شکر گذاری رو به پدر انتونی داد . هر چه پدر انتونی پرسید که این غذاها رو چه کسی برای ما فرستاده اون مرد چیزی نگفت وفقط عنوان کرد که من از طرف یکی که شما رو خیلی دوست داره این غذا رو اوردم.

انتونی در اون موقع خیلی به فکر فرو می ره و با خودش عهد می بنده که اون قدر تلاش کنه که خودش وخونوادشو از این فقر وبدبختی نجات بده و در روز شکر گذاری هما نند اون اقا به مردم فقیر کمک کنه .

حالا از اون موقع و از اون تصمیم انتونی چندین سال می گذره و اون تونسته که با تلاش فردی خودش یک روانشناس خبره بشه که میلیون ها نفر از افراد رو تونسته درمان کنه و بهترین راه های زیستن رو به اون ها یاد بده

انتونی ارزو داشت که یه قصر زیبا ومجلل در کنار ساحل کالیفرنیا داشته باشه هیچ وقت به خودش نگفت که به ارزوش نمیرسه اون هم اکنون در همون قصری که ارزو شو داشت زندگی می کنه و در روز شکر گذاری کمک های زیادی به افراد فقیر می کنه

و تونسته که اون زندگی رو که واقعا دوست داره برای خودش به وجود بیاره

رمز موفقیت انتونی این بود که با خودش گفت دیگه از این به بعد رنج وسختی بسه .پیشنهاد می کنم که سلسله کتاب های انتونی رابینز رو مطالعه کنید چون که روش های بسیار خوبی رو برای بهتر زیستن در اختیارتون می ذاره

دوستای گلم من سرگذشت انتونی رابینز رو یک کم کوتاه کردم تا شما خسته نشید

ازتون می خوام که هیچ وقت رنج وناراحتی رو تحمل نکنید بلکه از این نیروی رنج وناراحتی که در وجودتون هست به نحو احسن استفاده کنید.

شما مجبور نیستید رنج ها وغم ها رو به دوشتون بکشید

باید همیشه اگر احساس غم ورنجی نسبت به چیزی دارید اون احساس رو برای خودتون بشکافید و از خودتون بپرسید چرا من از این موضوع احساس رنج می کنم؟

و سعی کنید که از همین احساس رنج لذت ببرید و اون رو فرصتی برای پیشرفت بدونید.

دوستای گلم به خدا می سپارمتون هیچ وقت زندگی رو به کام خودتون تلخ نکنید

و اینو بدونید که رنج ها ومشکلات گوناگون زندگانی ما رو محکم واستوار می سازند.

خدا یارتون نماز روزه هاتون هم قبول التماس دعا داریم.

پس از يازده سال دوري

اولین پست اشکان(در مورد روح)

سلااااااااااااااااام من برگشتم.

رو ,انتونی ,اون ,روز ,زندگی ,خودش ,شکر گذاری ,از این ,روز شکر ,انتونی رابینز ,رو به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها