محل تبلیغات شما

(ـشمام مثل من از این ارزو ها دارین؟)

سلام دارم خدمت دوستای خودم  از همتون بابت نظرای قشنگتون ممنونم به خصوص اشکان جون  داداشی گلم

دوستای گلم می دونید که تا چند روز دیگه ماه مهمونی خدا تموم میشه . می خواستم بگم که التماس دعا دارم  و تسلیت دارم بابت شهادت حضرت علی(ع)

دوستای نازنینم می خوام امروز از ارزو هام واستون بگم شاید خنده دار باشه اما فکر کنم که اکثر شما هم مثل من از این نوع ارزو ها داشته باشین

می دونید چیه؟ من همیشه ی خداتوی رویا و خیال به سر  می برم همش اون موقعیت هایی رو که دلم می خواد واسم پیش بیاد و اون جمله هایی رو که دلم می خواد به یه سری از افراد خاص بگم ولی نمیشه رو   توی ذهنم مجسم و مرور می کنم

وای نمی دونید چه لذتی داره ادم اون ارزو هاش رو که خیلی دوست داره براورده بشه  ولی یه کم سخته براورده  شدنشون رو توی ذهنش بیاره بعد تصور کنه که براورده شدن

خودش رو توی همون موقعیت ها تصور کنه که خیلی دوست داشته براش پیش بیان

دوستای گلم می دونم که بعضی از شما این طوری هستین یعنی توی خیالاتتون تصور می کنید که به 

ا رزو هاتون  رسیدید

من یه مژده واستون دارم و اون اینه که شما می تونید با تصور کردن براورده شدن ارزو هاتون خیلی زود به اون ها برسید

می دونید چطوری؟

وقتی شما به ارزو هاتون فکر می کنید و تصور می کنید که اون ها براورده شدن و خودتون رو در اون موقعیت هایی که ارزو شو دارید می بینید

در واقع شما به مغزتون فرمان می دید که دنبال راه های براورده شدن خواستتون باشه و اون رو پیگیری کنه

پس برای این کار باید:

1)اون ارزو و خواستتون رو همیشه مد نظر داشته باشید

2)شب ها هنگام خواب یا هر موقع که وقتشو دارید تصور کنید که به همه ارزو هاتون رسیدید و اون موقعیت های مطلوبی که دلتون می خواسته براتون به وجود اومده

سعی کنید تموم وجودتون رو در این حس خوش حالی که به ارزو تون رسیدید شریک کنید . فکر کنید به اون چه که می خواستید رسیدید.

3) حالا فکر ومغزتون رو هر روز عادت بدید که حداقل چند دقیقه هم شده به خواسته  هاتون و بر اورده شدنشون فکر کنه.

4) از هر موقعیت و تلاشی هر چند کوچک برای بر اورده شدن خواستتون استفاده کنید

دوستای گلم اینو بدونید که هر وقت شما با صدای بلند خواسته ها و  ارزو هاتون رو بگید کائنات صدای شما را می شنون و هر چی که توی دنیا هست دست به دست هم میده که شما به خواستتون برسید

اینو مطمئن باشید چون من تجربه کردم

از همتون مچکرم و التماس دعا دارم 

پس از يازده سال دوري

اولین پست اشکان(در مورد روح)

سلااااااااااااااااام من برگشتم.

,ارزو ,رو ,اون ,ها ,تصور ,و اون ,براورده شدن ,  دوستای ,ارزو هاتون ,اون موقعیت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها