محل تبلیغات شما

*دنیای خواب*

سلام دارم خدمت تموم دوستای گلم

این چند روز که شهادت بود خیلی دلم می خواست واسه حضرت علی ع اپ کنم . یادم رفت. اما این دفعه می خوام از دنیای خواب واستون بگم.

اره از دنیای خواب همونی که شما  اکثر اوقات شبانه روزتوش به سر می برید خوابایی که می بینید . رویاهای شیرینی که دم دم های صبح میاد تو سرتون .وای چه لذتی داره صبح دم ساعت 5 یا 6 صبح موقعی که می خوای اماده بشی بری اداره سر کار یا مدرسه دانشگاه یا هر جای دیگه میاد تو وجودتون و دلتون نمیاد که بیدار شید از رویا دست بکشید و یه جورایی خودتون رو با واقعیت مچ کنید. ولی به زور پا می شید اولش یه جورایی تو حال و هوای خوابتون هستین . تو حال و هوای فضایی که توش قرار گرفته بودین  ادمایی که دیده بودین واژه هایی که از دهنتون خارج کرده بودین و……… ولی بعد از گذشت یک ربع نیم ساعت تازه وارد دنیای واقعی می شید تازه به فکر این می افتید که دانشگاه یا مدرسه یا سر کار رفتنتون داره دیر میشه. می جنبید تا اماده بشید صبحونه می خورید خودتون رو تو اینه می بینید یه دستی به سر و روتون می کشید و از خونه می زنید بیرون و…….

دیگه خوابی که صبح دیده بودین رو یادتون نمیاد میون این همه مشغله ترافیک درس و…… یادتون رفته دیشب توی خواب چی دیدید چی گفتید و…. ولی یه چیزی هست یه چیزی که اکثر شما از اون بی خبرید و به سادگی از کنارش می گذرید  و اون اینه که اکثر خواب هایی که ما می بینیم و خیلی ساده از کنار اون ها می گذریم نشانه هایی از طرف خداوند هستند واسه ما که میخوان ما رو راهنمایی کنن یا از حوادثی که قراره در اینده واسمون اتفاق بیفته  بگن یا می خوان بفهمونن که ما الان در چه موقعیتی قرار گرفتیم و باید چی کار کنیم

کافیه فقط به حالاتتون توی خوابی که دیدید دقت کنید به جمله هایی که گفتین و شنیدین فکر کنید .سعی کنید جز به جز خوابی رو که دیدین به یاد بیارین. برای این کار کافیه که ذهنتون رو در تنگنا قرار بدید و مجبور کنید که خوابتون رو به یاد بیاره. بعضی از افراد هستند که خواب خودشون رو فراموش می کنند من یک خبر خوش برای این گونه افراد دارم. همیشه وقتی که به رختخواب می روید  قبل از خواب به خود بگویید که من امشب هر خوابی رو که دیدم می تونم به یاد بیارم جزئیاتش رو می تونم تو ذهنم بسپارم و از خوابی که دیدم لذت ببرم.

این طوری ذهن شما دستور می گیره که هر وقت شما خوابی رو دیدید سریع بعد از خواب به ذهنتون بیاره. ممکنه دفعات اول اثری نکنه ولی دو یا سه جلسه بعد اثر این تلقین رو می بینید.

* زمان تعبیر خواب ها*

دوستای گلم بهتره که یه تعبیر خواب هم داشته باشین سعی کنید یه تعبیر خواب معتبر تهیه کنید و با استفاده از اون  خواب هایی رو که می بیند تعبیر کنید.

تعبیر خیلی از خواب هایی که ما می بینیم خیلی سریع اتفاق می یفته ولی ما اصلا متوجه اون ها نمی شیم

تعبیر بعضی خواب ها دو یا سه هفته زمان می بره که تعبیر بشه و در اخر خواب هایی هستند که چند سال بعد تعبیر می شن.

اگه می خواین یه معجزه ای رو ببینید و از اون لذت ببرید همیشه  یه دفتر یاد داشت کوچیک کنار رختخوابتون داشته باشید و هر موقع که از خواب بلند شدید سریع خوابتون رو با تموم جزئیات و وقایعش یاد داشت و تاریخ گذاری کنید. همیشه خواب هاتون رو که یاد داشت کرده بودید رو یه مرور بکنید تعبیرش رو هم ببینید .

ملاحظه می کنید که اکثر خواب هایی که دیده بودید و یاد داشت کرده اید تعبیر شدند و اتفاق افتادند

بله همین طوره ما سر سری از کنار خواب هایی که می بینیم رد می شیم و توجهی نمی کنیم در حالی که در کنار این خواب ها کلی راز و رمز وجود داره و ما از اون ها بی خبریم.

دوستای گلم خیلی دوستتون دارم

منتظر نظراتتون می مونم

اگه خوابی دیدید و تعبیرش رو نمی دونید به من بگید تا

با استفاده از کتاب تعبیر خواب تعبیر کنم

و بهتون برسونم.

پس از يازده سال دوري

اولین پست اشکان(در مورد روح)

سلااااااااااااااااام من برگشتم.

خواب ,رو ,  ,تعبیر ,یه ,هایی ,    ,هایی که ,خواب هایی ,که می ,از خواب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما