محل تبلیغات شما

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام دوستای خوبم خوبین؟ ما رو نمی بینین خوشتون هست؟ من که همش به یادتون بودم اصلا می دونید واسه چی برای یه مدت اپ نکردم و به شماها هم

سر نزدم؟ بچه ها ببینید به خاطر این بود که دیگه یه دفعه از دنیای مجازی خسته شدم احتیاج به استراحت داشتم احتیاج به فکر کردن داشتم. فکر در مورد کارام در مورد زندگیم ایندم

و. با خودم گفتم بذار یه مدت برم استراحت اخه من همش زندگیم ختم شده بود به کامپیوتر و اینترنت دیگه از همه چیز گذشته بودم از خودم از خونوادم از زندگیم از کارایی که

باید انجامشون می دادم  از قولایی که داده بودم و باید بهشون رسیدگی می کردم اصلا همه ی زندگیم شده بود کامپیوتر و اینترنت دیگه حتی صبحا یادم میرفت به مادرم سلام کنم

یه راست می رفتم سراغ کامپیوتر و نت.بعد با خودم گفتم این دیگه چه زندگیه چه وضعشه از همه چیز بریده شدیم . دیگه مهمونی نمیرم دیگه با دیگران رابطه ی اجتماعی ندارم

همه ی زندگیم شده خونه و خونه وخونه و کامپیوتر ونت. قبلنا همش میرفتم با دوستام بیرون میرفتم مهمونی رابطه ی اجتماعی داشتم ولی حالا چی؟ خلاصه تصمیم گرفتم که برای

یه مدت کوتاهی برگردم به زندگیم برسم به خودم به خونوادم به درسام با خودم فکر کردم برنامه ریزی کردم واسه ایندم واسه زندگیم حالا هم تصمیم گرفتم که هم به امور دیگم برسم

و هم به اینترنت  نه این که همش تموم وقت زندگیم کامپیوتر و اینترنت باشه . دوستای گلم ازهمتون ممنونم که توی این مدت تنهام نذاشتین بازم واسم کامنت گذاشتین منتظرم بودین.

به خصوص دوستای نازنینم مرتضی جون حمیده ی گلم مهدی جون (سرندی)شیلا هکمتانه جونم سهیلا افشین جون یاشار بلوری نیا جونم فرزاد قاسمی گل با اون ترانه های زیباش

و همتونو دوست دارم همتون گلید از این که فراموشم نکردید ممنونم. ببخشید که بی خداحافظی و بی خبر رفتم ولی توی این مدت بهتون سر میزدم ولی کامنت نمیذاشتم.

انشاالله دوباره میام و غوغا می کنم بهتون سر میزنم. عید همگیتونم مبارک باشه راستی درمورد پست قبلیمم بگم که همش خیالی بود من عاشق هیچ کس نبودم همه ی اونا از خیالم

نشات گرفته بود. نمی دونم چرا؟ راستی دیگه من عشق هنرپیشه شدنو ندارم دیگه عاشق هنرپیشه ها نیستم می خوام فقط خودم باشمو خدا.

مواظب خودتون باشین منتظر منم باشین می خوام غوغا کنم تو وبلاگاتون.

اینم عکس منه

علی یارتون باشه.اینم عکس منه (چشم نکنیدا)

پس از يازده سال دوري

اولین پست اشکان(در مورد روح)

سلااااااااااااااااام من برگشتم.

,زندگیم ,ی ,کامپیوتر ,همش ,یه ,کامپیوتر و ,با خودم ,که همش ,و اینترنت ,یه مدت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوران انتخاباتی همیار کاندید دکتر راثی پوشاک زنانه و مردانه و زیورآلات گروه اقتصاد استان یزد جوک های کورش دیبا دانلود